Nabízíme zakázkovou výrobu

Každý člověk je svým způsobem unikát. A to znamená, že ne vždy je pro Vás vhodné to, co je aktuálně skladem. Proto Vám rádi vyrobíme na míru přesně to, co potřebujete.

Zaměřujeme se mimo jiné na svatební a zásnubní prsteny na míru.

Zaměřujeme se na individuální přístup, ruční výrobu a primárně české zlato a stříbro. Máme rádi české výrobky a suroviny, chceme podporovat naši českou ekonomiku. Pro výrobu se proto snažíme využívat výhradně české suroviny.

Od prstenů zásnubních a snubních přes náušnice a náhrdelníky vyloženě společenské až po rozličné doplňky. Mrkněte na náš sortiment, nebo ještě lépe, stavte se za námi do samého srdce Brna.

Ukázky naší tvorby

Máte zájem?

Výborně, rádi se s Vámi pobavíme o Vašich představách. Stavte se za námi na kávu nebo čaj, kde se můžeme v klidu v příjemném prostředí pobavit.

Zavolejte na 734 574 054 a domluvíme si termín. Nebo se domluvíme jen po telefonu, záleží na Vašich časových možnostech.

Zlatnictví a klenotnictví Martiniere

Jsme tradiční rodinné zlatnictví v samém srdci historického centra Brna, kde jsme pro Vás k dispozici od prosince 2011 na stálé adrese Česká 26 v Brně. Avšak naše historie sahá daleko více do minulosti, vlastní zlatnictví jsem vytvořila už v roce 2002 v Lipůvce a Kuřimi.

Jsem tvořivý člověk, vždy jsem chtěla něco tvořit, proto jsem se oboru zlatnictví a klenotnictví rozhodla věnovat i jako studium. Zlatnictví je pro mě taková srdcová záležitost, největší radost mám, když jsem u samotné tvorby od prvního nápadu a navnímání nitra samotného budoucího uživatele, přes prvotní surovinu, do kterého otisknu individualitu toho konkrétního zákazníka, nebo budoucího uživatele, čímž vytvořím unikátní šperk, se kterým bude uživatel naprosto spokojený, nebo lépe řečeno, naprosto zžitý. Tím mu nejen udělám radost, ale doslova ho zahřeji u srdíčka. Jedině poté mám radost i já a jsem spokojená. Proto jsem se tomuto oboru rozhodla věnovat naplno. Zlatnictví Martiniere vystihuje to, co jsem já. Srdečná a kreativní.

Dokonce i název je spojen se srdíčkem. Martiniere pochází ze jmen mých dětí, protože děti jsou nedílnou součástí mého života. Jsme přece jen malý rodinný obchůdek, kam se prolíná i naše rodinná atmosféra.

Nově na prodejně
Další produkty naleznete pod příslušnou kategorií zde na stránkách, případně si přijeďte vše prohlédnout osobně
Kamená prodejna
Česká 145/26, 602 00
Brno-střed
Buďte k nám blíž
Máte dotaz?

info@martiniere.cz

734 574 054

Náš sortiment

Prsteny
Náušnice
Přívěsky a řetízky
Ostatní šperky

Copyright © 2020 – Zlatnictví Martiniere

Cookies a podmínky používání

Vytvořil